fethiye arçelik klima servisi

fethiye arçelik servisi 0552 241 9113

fethiye arçelik klima montajı , klima bakımı ve klima onarımı yapan firmamız , uzman ekip ve yenilikçi ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin klima servisi hizmetini vermektedir. Klima servisleri arasında fiyat araştırması yaptığınızda , en uygun klima bakımı , en uygun klima montajı ve en uygun klima tamir ücretlerini , fethiye arçelik klima servisinde bulabilirsiniz.

fethiye arçelik klima servisi olarak yapılan bakım hizmetlerinde iç ünite fanı , soğutucu evaporatör , gaz kontrolü ve performans ölçümleri yapılmaktadır.

fethiye arçelik klima servisi olarak yapılan montaj hizmetlerinde havşa ve rakorlar yenilenerek gaz kaçak kontrolü yapılmaktadır. Aksi takdirde klimanızda gaz kaçağı oluşabilir. bu durumlara karşı teminat olarak sizlere montaj sonrası 1 yıl gaz garantisi verilmektedir.

fethiye arçelik klima servisi olarak yapılan tüm onarımlarınız , orjinal yedek parça ve üstün ekipmanlarla yapılmaktadır. Tüm işlemlere 1 yıl yedek parça garantisi , 1 yıl işçilik garantisi verilmektedir.

fethiye arçelik klima servisinden randevu almak için 0552 241 91 13 numaralı hattı arayınız.